Trial period of the product has expired. You can purchase the full version of the product on the site www.bitrixsoft.com.

Провідний турецький банк
в Україні

18 травня відбулося підписання Спільної програми між Київською обласною військовою адміністрацією, Фондом розвитку підприємництва та АТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК»  договору про поєднання програми «Доступні кредити 5-7-9%» із спільними програмами ФРП з місцевими радами та державними адміністраціями України.

Зазначена програма значно посилить інвестиційну складову програми «Доступні кредити 5-7-9%» за рахунок запровадження механізму додаткової компенсації процентів за інвестиційними кредитами ММСП Київщини до рівня 0% річних.

Метою впровадження даної програми є сприяння розвитку малого та середнього підприємництва, та надання додаткової підтримки для місцевих ММСП з урахуванням пріоритетів розвитку регіону.

Відтепер, компанії, які зареєстровані у Київський області, мають можливість скористатися зазначеною програмою звернувшись до АТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК».

За більш детальною інформацією по отриманню кредиту за даною програмою ви можете звернутися за нижченаведеними телефонами:

+38 (044) 365-00-05, 365-00-06, 365-00-07, 365-00-08.


0981.jpg

ВІДКРИТИ РАХУНОК Депозит до 17%