Trial period of the product has expired. You can purchase the full version of the product on the site www.bitrixsoft.com.

Провідний турецький банк
в Україні

Найважливіше для нас- використовувати нові методики та технології в напрямку HR завжди підтримувати вдосконалення та прогрес, які відбуваються кожного дня, для того, щоб створити команду, яка показує найкращі результати та отримує задоволення від своєї роботи.

Підбір кадрів

Наша мета-бачити у нашій команді успішних кандидатів, які будуть мати бажання працювати з нами, за допомогою використання ефективних методів рекрутингу, в ході яких застосовуються різні техніки проведення співбесід та оцінки характеристик та навичок кандидатів.

Оцінка ефективності

Ми допомагаємо нашим співробітникам в досягненні найкращих результатів під час виконання поставлених завдань. У зв'язку з цим ми підтримуємо і направляємо наших співробітників, щоб вони могли досягти наших спільної мети в рамках об'єктивних встановлених критеріїв. Їх успіх завжди оцінюється об'єктивно.

Навчання і розвиток

Для нас розвиток-це процес, який ніколи не закінчується. З корпоративної точки зору, найбільше значення ми приділяємо розвитку ніж знанням. Саме завдяки такому способу мислення ми розробляємо програми розвитку для підтримки наших співробітників, для покращення та удосконалення їх навиків; ми прагнемо до постійного вдосконалення і розвитку.

ВІДКРИТИ РАХУНОК Депозит до 17%