Trial period of the product has expired. You can purchase the full version of the product on the site www.bitrixsoft.com.

Провідний турецький банк
в Україні

IBI-Рейтинг

20 березня 2024 року уповноваженим Національним рейтинговим агентством  IBI-Рейтинг було підтверджено довгостроковий кредитний рейтинг АТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК» за Національною рейтинговою шкалою на рівні «uaAAА» з прогнозом «У розвитку» (рейтинг інвестиційного рівня).

IBI-Рейтинг також підтвердили Рейтинг надійності банківських вкладів АТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК» на рівні 5+ «Відмінна надійність».

Фінансова установа з рейтингом  «uaAAА» характеризується дуже високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими установами.

Рейтинг надійності банківських вкладів на рівні «5+ «Відмінна надійність» вказує на те, що фінансова установа надійна, вчасно розраховується за своїми зобов’язаннями, у відповідності із чинним законодавством, в тому числі із вимогами НБУ, має добру репутацію.

Найменування Рейтингу

Значення

  Довгостроковий Рейтинг за Національною Шкалою

  uaAA+

прогноз «У розвитку»

  Рейтинг надійності банківських вкладів

  5+ «Відмінна надійність»


IBI-Рейтинг свідотство АТ "КРЕДИТВЕСТ"Рюрік

30 квітня 2024 року, уповноваженим Національним Рейтинговим Агентством «Рюрік» було підтверджено довгостроковий кредитний рейтинг позичальника АТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК» за національною рейтинговою шкалою на рівні «uaААА» інвестиційної категорії з прогнозом «У розвитку».

НРА «Рюрік» також присвоїв Рейтинг надійності депозитних вкладів АТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК» на рівні r5+ «Відмінна надійність».

Найменування Рейтингу

Значення

  Довгостроковий Рейтинг за Національною Шкалою  

  uaAAА

  прогноз «У розвитку»

  Рейтинг надійності депозитних вкладів

 r5+ «Відмінна надійність»  

Рюрик свідотство АТ "КРЕДИТВЕСТ" 


JCR Eurasia Rating

4 листопада 2020 року міжнародне рейтингове агентство JCR Eurasia Rating підтвердили довгостроковий рейтинг АТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК» за національною шкалою на рівні «АA (Ukr)» прогноз «Позитивний», що свідчить про дуже високий рівень інвестиційного класу Банку, та підтвердили короткостроковий рейтинг Банку за національною шкалою на рівні «А-1+ (Ukr)».

JCR Eurasia Rating також підвищили довгострокові міжнародні рейтинги в іноземній та національній валютах з «ВВ-» до рівня «BB», що є вищим за суверенний рейтинг країни.

Деталі рейтингів наведені нижче:

Найменування Рейтингу

Значення

Довгостроковий Міжнародний Рейтинг в Іноземній Валюті 

BB / (Прогноз стабільний)

Довгостроковий Міжнародний Рейтинг в Національній Валюті

BB / (Прогноз стабільний)

Довгостроковий Рейтинг за Національною Шкалою

AA (Ukr) / (Прогноз позитивний)

Короткостроковий Міжнародний Рейтинг в Іноземній Валюті

B / (Прогноз стабільний)

Короткостроковий Міжнародний Рейтинг в Національній Валюті

B / (Прогноз стабільний)

Короткостроковий Рейтинг за Національною Шкалою

A-1+ (Ukr) / (Прогноз стабільний)

Рейтинг Підтримки

2

Рейтинг Стійкості

ABВІДКРИТИ РАХУНОК Депозит до 17%