Trial period of the product has expired. You can purchase the full version of the product on the site www.bitrixsoft.com.

Провідний турецький банк
в Україні

24 грудня 2021 року АТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК», Міністерство фінансів України та АТ «Укрексімбанк» уклали Угоду про субфінансування в межах Фінансової угоди між Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) та Україною від 28.12.2015 року, спрямовану на впровадження Проекту «Основний кредит для аграрної галузі – Україна», ратифікованої Законом України від 20 вересня 2016 р. №1530-VIII, загальний обсяг якого складає 400 млн. євро, з метою подальшого кредитування підприємств аграрного сектору економіки України.

Проект спрямований на розширення доступу агропідприємств до доступного фінансування через банківське кредитування, зокрема на комплексну підтримку ланцюгів створення доданої вартості аграрної галузі, які формують фінальний продукт рослинництва (зернових та олійно-жирових культур), а також аквакультури та рибного господарства.

Строки фінансування в рамках Спільного Проекту       

· Субкредит на фінансування Cередньо- та довгострокових інвестиційних потреб надається на строк до 10 років.            

· Субкредит на фінансування середньострокового і довгострокового обігового капіталу надається на строки від 2 до 3 років.

Умови фінансування проектів позичальників в рамках Спільного Проекту

Взяти участь в Проекті мають змогу такі приватні підприємства:

- Малі та середні підприємств (МСП) – з кількістю персоналу до 250 осіб;

- Компанії із середнім рівнем капіталізації (КСК) – від 250 до 3000 осіб;

-Прийнятні компанії (ПК) – з кількістю персоналу понад 3000 осіб.

Тип позичальника

Сума проекту

Сума фінансування за рахунок коштів ЄІБ

Частка фінансування за рахунок коштів ЄІБ

МСП, ПСК

Не більше ніж екв. 25,0 млн. євро

Не більше ніж екв. 12,5 млн. євро

До 50% вартості проекту

ПК

Від екв. 25,0 до екв. 50,0 млн. євро

Не більше ніж екв. 12,5 млн. євро

До 50% вартості проекту

Максимальний розмір фінансування обігового капіталу коштами ЄІБ – до еквіваленту 5,0 млн. євро.

Інвестиції, які будуть спрямовані на ланцюги доданої вартості з вирощування зернових, олійних культур та аквакультур/рибництва, а саме:

o   Виробництво основних зернових/олійних культур, включаючи інвестиції в сільськогосподарські машини та обладнання, а також модернізацію виробничої інфраструктури.

o   Сушіння/очищення зернових і олійних культур, розширення, модернізацію та сертифікацію потужностей для сортування/тестування та збереження.

o   Розширення, модернізацію та сертифікацію потужностей для переробки та дистрибуції/логістики зернових та олійних культур.

o   Відновлення виробництва аквакультур та рибних господарств, включаючи інфраструктуру та облаштування ставків, розвиток рибних господарств, інфраструктуру здачі вилову на берег та заходів з розведення риби.

o   Об’єкти з переробки та збереження риби та пов’язану з ними інфраструктуру, включаючи логістику холодильного ланцюга.

Проекти, які не можуть фінансуватися в рамках Спільного Проекту

· виробництво, розповсюдження та торгівля обладнанням для азартних ігор

· виробництво, розповсюдження та торгівля тютюновими виробами

· діяльності з залучення живих тварин для експериментальних та наукових цілей

· діяльності, яка призводить до негативних екологічних впливів

· діяльності, що вважається не етичної або аморальною або яка заборонена національним законодавством

· фінансова діяльність

· виробництво, розповсюдження та торгівля озброєнням та стрілецькою зброєю, боєприпасами, військовим або поліцейським спорядженням

·  придбанням ліцензій, квот, прав на виробництво та інших прав, наданих державними органами

· придбання землі, окрім випадків якщо це не є технічно необхідним для інвестицій

·  придбання фермерських угідь

·  придбання підприємств

·  фінансування нерухомості (купівля, будівництво або реставрація) з метою продажу або оренди будівлі третім особам.

Умови надання кредитних коштів в рамках Спільного Проекту

Завдяки участі Європейського інвестиційного банку клієнти банку отримуватимуть фінансову вигоду. АТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК» надаватиме Кінцевим бенефіціарам фінансову вигоду, що відображатиметься на вигідній процентній ставці. Така фінансова вигода становитиме мінімум 100 базисних пунктів (що складає 1% річних) у порівнянні з річною процентною ставкою, яку АТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК» застосовував би до таких кредитів без участі Європейського інвестиційного банку.

Умовою фінансування в рамках Проекту є дотримання субпозичальниками таких вимог:

o Відповідність законодавству України та Європейського Союзу з питань охорони довкілля, опублікованого на веб-сайті ЄІБ*

o Закупівлі позичальника мають здійснюватися з дотриманням вимог та правил ЄІБ, визначених у Настановах із закупівель, опублікованих на веб-сайті ЄІБ з закупівель, опублікованих на веб-сайті ЄІБ*

Контактна інформація

З усіх питань стосовно отримання від АТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК» кредитних коштів в рамках Проекту «Основний кредит для аграрної галузі – Україна», просимо звертатися до Департаменту розвитку бізнесу АТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК» та Управління по роботі з клієнтами: +38 044 365 00 05.

Довідка:

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) – міжнародна фінансова організація (МФО), акціонерами якої є держави – члени Європейського Союзу (ЄС). Банк був заснований у 1958 році, відповідно до статті 308 Договору про функціонування ЄС. ЄІБ спільно з місцевими фінансовими установами бере участь у фінансуванні програм та інвестиційних проектів, що сприяють розвитку країни, де вони реалізуються, та досягненню цілей політики ЄС.

* EIB Guide to procurement - http://www.eib.org/infocentre/publications/all/guide-to-procurement.htm

* EIB Statement of Environmental and Social Principles and Standards - http://www.eib.org/attachments/strategies/eib_statement_esps_en.pdf        

ВІДКРИТИ РАХУНОК Депозит до 17%