Trial period of the product has expired. You can purchase the full version of the product on the site www.bitrixsoft.com.

Провідний турецький банк
в Україні

КРЕДИТВЕСТ БАНК пропонує послуги з купівлі-продажу та обміну іноземної валюти на Міжбанківському валютному ринку України юридичним особам-резидентам, фізичним особам-підприємцям, іноземним представництвам, нерезидентам-інвесторам.

Корпоративний Овердрафт

Корпоративний овердрафт — це технологія кредитування поточного рахунку позичальника для сплати платежів при відсутності власних коштів на поточному рахунку.

Корпоративна Кредитна Лінія

Корпоративна кредитна лінія – це можливість отримання багаторазових кредитів (траншів) в рамках встановленого ліміту відновлювальної (револьверної) кредитної лінії.

Корпоративний Кредит / Невідновлювальна Кредитна Лінія

– це «класичний» вид кредитування, тобто надання кредитних коштів на поточний рахунок позичальника однією сумою або не більше обумовленого ліміту невідновлювальної кредитної лінії

Кредит під депозит

Кредит під депозит – це кредитна програма КРЕДИТВЕСТ БАНКУ, за умовами якої, в заставу приймаються майнові права на грошові кошти, розміщені за строковими банківськими вкладами. При цьому, валюта кредиту може не співпадати з валютою депозиту, а вклади (депозити) можуть бути оформлені в декількох валютах.

Програма з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) (APEX)

8 листопада 2017 року ПАТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК» уклало з Міністерством фінансів України (Кредитор) та публічним акціонерним товариством «Державний експортно-імпортний банк України» (Банк-агент) Угоду про субфінансування в рамках Фінансової угоди між Європейським інвестиційним банком (ЄІБ)* та Україною від 24.12.2014 року, спрямованої на реалізацію Проекту «Основний кредит для малих та середніх підприємств та компаній з середнім рівнем капіталізації» (далі – «Спільний Проект»). Фінансову угоду було ратифіковано Верховною Радою України 15 липня 2015 року.

Спільний Проект України та Європейського інвестиційного банку на підтримку аграрної галузі (AGRI-FOOD) (APEX)

24 грудня 2021 року АТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК», Міністерство фінансів України та АТ «Укрексімбанк» уклали Угоду про субфінансування в межах Фінансової угоди між Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) та Україною від 28.12.2015 року, спрямовану на впровадження Проекту «Основний кредит для аграрної галузі – Україна», ратифікованої Законом України від 20 вересня 2016 р. №1530-VIII, загальний обсяг якого складає 400 млн. євро, з метою подальшого кредитування підприємств аграрного сектору економіки України.

ВІДКРИТИ РАХУНОК Депозит до 17%