Trial period of the product has expired. You can purchase the full version of the product on the site www.bitrixsoft.com.

Провідний турецький банк
в Україні

4.jpgКорпоративна кредитна лінія – це можливість отримання багаторазових кредитів (траншів) в рамках встановленого ліміту відновлювальної (револьверної) кредитної лінії.

Тобто, Ви маєте можливість самостійно вирішувати коли погашати та знову отримувати кредити (транші) в зручний для Вас час для оптимізації кінцевої вартості кредитного продукту. Кредитна лінія - це ідеальний варіант для короткострокового оборотного фінансування Вашого операційного циклу без необхідності зниження ліміту згідно графіків погашання заборгованості або оформлення додаткового забезпечення за «класичними» кредитами. Кредитна лінія може бути використана для поповнення обігових коштів, для рефінансування поточної заборгованості в іншому банку-кредиторі, а також на інші короткострокові цілі, що не суперечать законодавству України.

Цінові параметри кредитної лінії встановлюються індивідуально для кожного клієнта та залежать від фінансового стану, статусу клієнта (діючий клієнт або новий клієнт), забезпечення та строку кредитів (траншів) в рамках кредитної лінії.

Основні параметри Корпоративної Кредитної Лінії:


Сума: Розраховується індивідуально, в залежності від Ваших потреб та в залежності від фінансового стану позичальника, як правило, сума не перевищує виручку від реалізації на протязі Вашого операційного циклу

Строк дії кредитів : до 36 місяців

Відсоткова ставка: Тип та розмір процентної ставки визначається рішенням Кредитного комітету Банку

Комісія: до 1%** за встановлення ліміту

Можливе забезпечення:
депозит, нерухомість, обладнання, автотранспорт. Товари в обігу та майнові права розглядаються тільки як додаткова застава. Ринкова вартість забезпечення (крім депозитів) повинна перевищувати кредит в 1,5-2 рази.

* - В залежності від строків траншів / застави / фінансового становища позичальника.
** - Комісія може бути 0% у випадку, коли процентна ставка включає в себе розмір комісії. Комісія може бути сплачена однією сумою або частково (щомісяця, щокварталу, пропорційно, тощо).

ВІДКРИТИ РАХУНОК Депозит до 17%