Trial period of the product has expired. You can purchase the full version of the product on the site www.bitrixsoft.com.

Провідний турецький банк
в Україні

corp-loans.jpgКорпоративний кредит / Невідновлювальна кредитна лінія – це «класичний» вид кредитування, тобто надання кредитних коштів на поточний рахунок позичальника однією сумою або не більше обумовленого ліміту невідновлювальної кредитної лінії для подальшого фінансування конкретної операції (на купівлю автотранспорту, обладнання чи нерухомості) з встановленням графіка погашання кредиту / графіка зниження ліміту невідновлювальної кредитної лінії в зручний для Вас час, в залежності від Вашого операційного циклу.

В разі необхідності, Банк надасть Вам пільговий період строком до 12 місяців, в якому Ви будете погашати лише відсотки. За допомогою кредиту Ваше підприємство зможе значно швидше оновити основні засоби, придбати нерухомість чи транспортні засоби без необхідності вливання додаткового капіталу чи відволікання обігових коштів.

Цінові параметри кредиту встановлюються індивідуально для кожного клієнта та залежать від фінансового стану, статусу клієнта (діючий клієнт або новий клієнт), забезпечення, наявності пільгового періоду та графіку платежів.

Основні параметри Корпоративного Кредиту/Невідновлювальної Кредитної Лінії

Сума: 50-70% від вартості об’єкту кредитування та в залежності від фінансового стану позичальника

Строк: від 12 місяців

Відсоткова ставка: Тип та розмір процентної ставки визначається рішенням Кредитного комітету Банку

Пільговий період: від 3 до 12 місяців

Графік погашення тіла: рівними частинами щомісяця / щокварталу після закінчення пільгового періоду

Комісія: до 1%** за встановлення ліміту

Можливе забезпечення:
депозит, нерухомість, обладнання, автотранспорт, в тому числі об’єкти, що купуються за рахунок кредитних коштів. Товари в обігу та майнові права розглядаються тільки як додаткова застава. Ринкова вартість забезпечення (крім депозитів) повинна перевищувати кредит в 1,5-2 рази.

* - В залежності від строків траншів / застави / фінансового становища позичальника.
** - Комісія може бути 0% у випадку, коли процентна ставка включає в себе розмір комісії. Комісія може бути сплачена однією сумою або частково (щомісяця, щокварталу, пропорційно, тощо).

ВІДКРИТИ РАХУНОК Депозит до 17%