Trial period of the product has expired. You can purchase the full version of the product on the site www.bitrixsoft.com.

Провідний турецький банк
в Україні

exchange.png

АТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК» здійснює повний спектр валютних операцій за вигідними тарифами. В залежності від потреб та специфіки Вашого бізнесу АТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК» надасть найбільш комфортні умови здійснення валютних операцій.

Згідно до Вашої заяви, АТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК» купує, продає, або здійснює обмін іноземної валюти за обмінним курсом, погодженим особисто з Вами. Придбана валюта чи гривневий еквівалент від продажу валюти зараховуються на Ваш рахунок у день здійснення операції.

Переваги здійснення валютних операцій в АТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК»:

- Вигідні тарифи та якісне обслуговування клієнтів;

- Врахування індивідуальних потреб клієнтів;

- Оперативне здійснення купівлі та перерахування валюти за кордон;

- Найвищий рівень безпеки та конфіденційність здійснення операцій з іноземною валютою; - Безкоштовне надання консультацій та практичної допомоги при складанні ЗЕД-контрактів, оформленні платіжних доручень в іноземній валюті та заявок на купівлю/продаж/конверсію іноземної валюти висококваліфікованих фахівців.

У разі виникнення будь-яких питань, або необхідності отримання додаткових роз’яснень, наші фахівці з радістю допоможуть Вам у наших відділеннях, або за телефонами: +38(044) 365-00-05, +38(044) 365-00-06 в зручний для Вас час.
ВІДКРИТИ РАХУНОК Депозит до 17%