Провідний турецький банк
в Україні

КРЕДИТВЕСТ БАНК пропонує послуги з відкриття та обслуговування поточних рахунків у національній та іноземній валютах юридичним особам-резидентам, фізичним особам-підприємцям, іноземним представництвам, нерезидентам-інвесторам.

Поточний рахунок у гривні - це фінансова основа Вашого бізнесу. Цей рахунок використовується для усіх щоденних операцій: внесення торгової виручки, видачі готівки, переказу коштів підрядникам і партнерам, отримання платежів від клієнтів, переказ і обмін валюти тощо.

Валютний рахунок у євро, доларах та турецьких лірах можна використовувати для здійснення розрахунків із Вашими бізнес-партнерами у будь-якій країні світу.

Усе з вищепереліченого Ви маєте змогу зробити буквально не відходячи від каси в одному з наших відділень, або навіть у власному офісі, не встаючи з крісла. 

Переваги обслуговування
  • вигідні тарифи на відкриття і обслуговування рахунку
  • безкоштовне зараховування коштів на рахунок
  • безкоштовний переказ грошей у межах банку
  • дистанційна система управління рахунком («Клієнт-Банк»)

"Корпоративний Овернайт" -фінансовий інструмент, який дозволяє отримати додатковий  прибуток за поточним рахунком підприємства

Дізнатися більше
Отримати консультацію щодо розрахунково-касовового обслуговування Ви можете у менеджера банку за телефоном +38 (044) 365 00 05, 365 00 06, або у одному з наших відділень.
ВІДКРИТИ РАХУНОК Депозит до 17%