Trial period of the product has expired. You can purchase the full version of the product on the site www.bitrixsoft.com.

Провідний турецький банк
в Україні


КРЕДИТВЕСТ БАНК пропонує послуги з відкриття та обслуговування поточних рахунків у національній та іноземній валютах фізичним особам - резидентам та нерезидентам.

Відкриття поточного рахунку

Поточні рахунки відкривають всі категорії фізичних осіб у порядку, встановленому законодавством України;

Умови відкриття рахунка та особливості його функціонування передбачаються договором, що укладається між банком і клієнтом;

Порядок проведення операцій за рахунками клієнтів, відкритими у національній та іноземних валютах, регулюється законодавством України, у тому числі нормативно-правовими актами Національного банку

Поточні рахунки у гривні

Поточний рахунок у гривні дозволяє Вам беспечно розміщувати та знімати грошові кошти у будь-який час.

На поточний рахунок Ви можете отримувати постійну зарплатню або будь-який інший регулярний прибуток. Цей рахунок можна використовувати для здійснення будь-яких переказів та платежів, дозволених законодавством України.

Окрім цього, у Вас є можливість керувати особистим рахунком дистанційно з вашого дому чи офісу за допомогою системи "Клієнт-Банк".

Поточні рахунки в іноземній валюті

Для здійснення переказів і платежів в іноземній валюті зручно використовувати поточний рахунок в іноземній валюті. Якщо Ви маєте друзів, родичів, бізнес-партнерів за кордоном або часто подорожуєте - цей рахунок саме для Вас.

В АT «КРЕДИТВЕСТ БАНК» Ви маєте можливість відкрити валютний рахунок у євро, доларах та турецьких лірах. Цей рахунок можна використовувати для здійснення переказів у будь-яку країну світу у валюті.


попередження про:

отримання рекламних матеріалів

клієнт має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації

придбання будь-яких товарів чи послуг від банку

банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг)

зміни до укладених з клієнтами договорів

банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом

Дізнатися більше
У разі виникнення будь-яких питань, або необхідності отримання додаткових роз’яснень, наші фахівці з радістю допоможуть Вам за телефонами: +38 (044) 365 00 05,+38 (044) 365 00 06.
ВІДКРИТИ РАХУНОК Депозит до 17%