Trial period of the product has expired. You can purchase the full version of the product on the site www.bitrixsoft.com.

Провідний турецький банк
в Україні

КРЕДИТВЕСТ БАНК пропонує вам сучасний, безпечний і зручний засіб розрахунку за допомогою кредитних та дебітних карток міжнародних платіжних систем.

На разі Банк не здійснює укладання нових договорів про відкриття рахунку, операції за яким здійснюються із використанням платіжних інструментів.

Обслуговування відкритих рахунків клієнтів, операції за якими здійснюються із використанням платіжних інструментів Банк продовжує здійснювати відповідно до умов укладених договорів.


Переваги:   
  • Цілодобовий доступ до Ваших грошових коштів
  • Легке поповнення у будь-якому банку
  • Валюта не декларується при перетині кордону
  • Інтернет платежі (бронювання готелів, онлайн-покупки і т.д.)
  • Отримання безготівкових переказів на картковий рахунок

Правила безпеки:     
  • одразу після отримання картки поставте свій підпис на її зворотній стороні
  • тримайте свій ПІН-код у таємниці
  • уважно стежте за своєю карткою під час здійснення транзакцій
  • уважно перевіряйте Вашу щомісячну виписку по картковому рахунку

попередження про:

отримання рекламних матеріалів

клієнт має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації

придбання будь-яких товарів чи послуг від банку

банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг)

зміни до укладених з клієнтами договорів

банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом

Дізнатися більше
Щоб оформити міжнародну платіжну картку, звертайтеся до наших відділень, або до наших менеджерів за телефонами 0-800-501-800 або +38 (044) 365-00-07.

Якщо Ваша картка була втрачена/вкрадена, якщо Ви підозрюєте, що з Вашою карткою здійснили шахрайську операцію — негайно повідомте про це нас за телефоном 0-800-501-800 (в робочі дні з 9:00 до 18:00) або за телефонами банку партнера 0-800-504-450, +38-044-247-38-38 (цілодобово 7 днів на тиждень).
ВІДКРИТИ РАХУНОК Депозит до 17%