Trial period of the product has expired. You can purchase the full version of the product on the site www.bitrixsoft.com.

Провідний турецький банк
в Україні

Заходи щодо запобігання ризикам шахрайських операцій (щоденні ліміти на картці)

З метою гарантування безпеки розрахунків із використанням платіжних карток, а також дотримуючись рекомендацій платіжних систем, Банк  встановлює обмеження (щоденні ліміти) на здійснення операцій за допомогою платіжних карток, що діють протягом доби.

Щоденні ліміти – це суми, в межах яких Ви маєте можливість:

· отримувати готівку в банкоматах та відділеннях банку або інших пунктах видачі готівки;

· проводити оплату  товарів та послуг у торговельно-сервісній мережі ;

· проводити оплату  товарів та послуг через системи електронної комерції (в мережі Інтернет);

· здійснювати переказ коштів на картки інших банків через системи електронної комерції (в мережі Інтернет).

Базові щоденні (добові) ліміти визначені в Тарифах Банку

Базові щоденні ліміти можна змінити з власних міркувань зручності та безпеки розрахунків на бажану суму та термін дії (на добу або на певний строк), шляхом здійснення телефонного дзвінка до служби підтримки Банку за тел. 0 800 501 800 (безкоштовно по Україні) та 044 569 91 03 у робочі дні з 9:00 до 18:00 або  Банку-партнеру АТ «Укрексімбанк» за тел. 0 800 50 44 50 (безкоштовно по Україні) та 044 247 38 38 цілодобово (24/7).

Виключення складають щоденні ліміти на оплату за товари/послуги через системи електронної комерції та перекази коштів на картки у мережі інтернет з терміном дії обмежень на певний строк, які можна змінити шляхом подання особисто письмової заяви до Банку.

Авторизаційні запити, сума яких перевищує вказану держателем суму разового ліміту, буде відхилено.

При закінченні терміну дії індивідуально встановленого щоденного ліміту (якщо він менший за строк дії картки) автоматично встановлюється базовий ліміт активності. Звертаємо Вашу увагу, що на період відпустки бажано не лише змінити базовий щоденний ліміт на картці, а ще й повідомити Банк про регіон перебування (якщо Ви плануєте провести відпустку за кордоном) – Банк постійно аналізує та оновлює список регіонів, у яких діє спеціальний режим використання платіжних карток клієнтом для запобігання ризику шахрайських операцій.

При перевипуску картки на новий строк  розмір базового ліміту зберігається.


ВІДКРИТИ РАХУНОК Депозит до 17%